23xxx ⭐PVPPOWER.COM⭐VERSİON-2383⭐LV 83/1⭐ PK SERVER FULL ITEM BASLANGIC ⭐BETA 24-1-2022⭐ OFFİCİAL 04.02-2022⭐ SAAT 22-00

PVPPOWER

Yeni Üye
23 Ocak 2022
1
İNDEXREKLAM.png

OYUNA 83 Lv + 8 SELL SET +0 TAKI İLE BAŞLIYORSUNUZ DİREK CZ VE PK CIKABİLİRSİNİZ.
HER JOB UYGUN OLARAK VERİLEN BAŞLANGIÇ SİLAHLARI İLE BAŞLIYORSUNUZ.
Ayrıca 1500 HP , 300 AC , Attack SC , Swift SC ve 500'er adet HP - MP Potion envanterinizde olacaktır.

Etkinlik takviminden ayrı olarak yönetim ekibinin duyurduğu 1v1,8v8 gibi turnuvalardır.
Oyuncularımızı exp kasma zevkinden mahrum bırakmadan aynı zamanda da slotlarda boğulmasına neden olmadan PVPPOWER.COM bütünüyle oyuncu odaklı PK SERVER sistemi ile donatılmıştır.


Piyasadaki en güvenli,stabil güvenlik sistemi olan kendi güvenlik sistemimiz GAME Acs. ile illegal faaliyetlerin hızla önüne geçilmekte ve diğer sunuculardan farklı bir güvenlik sistemine sahip olduğumuz için hemen hemen tüm sunucularda stabil olarak çalışan illegal programlar sunucumuzda çalışmamakta.

Sunucumuzda drop sistemini düzenlerken amacımız oyuncuların temel ihtiyacı olan ve bir karakteri belirli seviyeye ulaştıracak gereksinimleri çok zorlaştırmak istemedik.

Örneğin; BUS,High Class itemler (Raptor,Sheller vb.) skill açmak için gereken eşyalar gibi temel gereksinimlerde sizleri çok zorlamak istemedik.

Ekip olarak düşüncemiz bir oyuncu PVP POWER Private sunucusunda oynarken önceden yaşadığı kötü tecrübeleri yaşamamaları, mutlu saatler geçirerek oyun oynamalarıdır.
DC Premium hediyesi olan altın kazma ve sundrieste satılan kazma ile EMC/LFC ve Moradon'da maden kazabileceksiniz.

OTO Madencilik PUS da satılır ve siz oyunu aktif bir şekilde oynarken deponuza maden üzerinden elde edilen eşyaları aktarır.


Madene giriş yapmadan kazanç elde edebilirsiniz.
Pazar kurmak PVP POWER oyuncularının en çok zaman harcadığı aktivitelerden biri. Biz de bu aktivite için harcanan zamanı en aza indirmek için sizler oyunu kapatsanız bile aktif kalacak bir pazar sistemi geliştirdik.

Bu sayede oyunu oynarken eşyalarınızı satmaktan geri kalmayacaksınız.
Oyuna başlandığı andan itibaren herkeste aktif olan görevler silsilesidir.
Yapılan görevlere göre isminizin yanında tamamlamış olduğunuz görevin unvanı belirmekte ve bu unvanların kendilerine has özelliklerini elde edebileceksiniz. (Defans elde etmek vb.gibi)

Etkinlik takviminden ayrı olarak yönetim ekibinin duyurduğu 1v1,8v8 gibi turnuvalardır.
Chaotic Generator Oto Kirdirma
Moradon'da bulunan Chaotic Genarator ile Gem,Fragment,Kutu gibi eşyalarınızı otomatik kırdırma butonu ile hızlıca kırdırabilirsiniz.

Günümüz ekonomik sıkıntılarının bilincinde olarak her kesimin ulaşabileceği indirimli PUS paketlerimiz 7/24 aktif olacak.

Chaos haritasının tekdüzeliğini ortadan kaldırmak için hazırlamış olduğumuz bu etkinlik yine chaos gibi herkesin eşit olduğu ancak 4 jobun da aktif olarak oynanabildiği bir Pvp etkinliğidir. 1. 2. ve 3. olan oyunculara sırasıyla; 1000 , 700 , 300 Kc ödül verilmektedir.
Delos haritasında gerçekleşen etkinlikte her iki ırkında town bölgelerinde eşya satan NPC'ler bulunmaktadır.

Herkesin eşit eşyalarla mücadele ettiği bu etkinlikte amaç haritanın merkezinde ki kristali yok etmektir.

Etkinliği kazanan ekip YÜKSEK MİKTARDA KC ile ödüllendirilmektedir.
Ardream haritasında savaş anında aktif olan görevleri yerine getirerek eğlenebileceğiniz eşit bir PK modu.

Burada elde edilen görev ödülleri sol alt köşede bulunan Event Store isimli bölüme gelmektedir.

Her hafta tamı tamına 500TL değerinde KC ödüllü kale savaşı sizleri bekliyor.(25.000 KC)
İki ırkın Border Defence War bölgesine ışınlanmasının ardından üs bölgelerinden ayrılıp 8v8 şeklinde rekabet ettiği ve kristali ele geçirmeye çalıştığı etkinliktir.

Belirli sayıda oyuncunun girebildiği Forgotten Temple etkinliğinde iki ırk beraber mücadele etmek zorunda. Etrafınızı saran yaratıklara karşı bu mücadelede hayatta kalırsanız etkinlik sonunda güzel ödüller sizleri bekliyo.

Haftada 3 gün ve günde 2 kere gerçekleşecek olan Bifrost etkinliğinde iki ırk Bifrost haritasına ışınlanıp birbiriyle mücadele ederken nadir bulunan eşyaları elde etmeye çalışır.

Lunar bölgesinden katıldığınız bu savaşta Ardream haritasında savaşırken elde ettiğiniz NP Ronark Land bölgesine göre çok daha fazladır. Ayrıca BOWL bölgesinde Trina&Karividis ödüllerini kazanabileceğiniz Atross-Riote CR etkinliği yapılmaktadır.

İki ırkın beraber ışınlandığı ve aşamalı olarak canavarların bulunduğu odaları aştığı bir etkinlik. Tüm odaları tamamladıktan sonra oyuncular Deva Bird isimli boss ve karşı ırk ile mücadele etmek zorundadır. Deva Bird bossunu yok eden ekip çeşitli ödüller elde etmektedir.
Krallık sistemi Herhafta sağ Taraf Np sin en çok sahip olan 1 human 1 karus her cumartesi akşamı otomatik sağ np ler sıfırlanır ve yüksek NP ye sahip olan krallar seçilir sistem tarafından..

Çarkıfelek özeliği eklenmiştir bu sayede sanslı oyuncularımız deyişik hediyelere sahip olacaklardır.
Sikil Sıfırlama ücretsiz yaptık sikilerinizi sıfırlıyabilirsiniz ücretsi.


Hile Karşı Oto ban sistemi geliştirdik hile yapan kullanıcılar oto ban sistemi tarafından banlanır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst