22xx GAMEACS.COM ▌ V2383 LİGHT FARM ▌ BETA 5 KASIM 22.00 ▌ OFFICIAL 12 KASIM CUMA 22:00

GameAcs

Yeni Üye
8 Kas 2021
1
voBmGW.pngYou do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.OYUN ÖZELLİKLERİ


Her hafta tamı tamına 500TL değerinde KC ödüllü kale savaşı sizleri bekliyor.(10.000 KC)

Oyunda makro kullanımını ve illegal aktivite kullanımını minimuma düşürmek ve oyuncularımızı yormamak adına makro hızında saldırı yapan
Genie sistemi sınırsız olarak sunucumuzda aktif.Sunucumuzda maden ve balık sistemleri mevcut olsada oyunu oynayan ve emek veren oyuncuların önde olduğu bir sistem mevcut.
Tabii ki oyuna bu kadar zaman ayıramayan oyuncular içinde geliştirilmiş Genie sistemimiz mevcut.

Farm slotlarında kesinlikle yavaşlamayan ve kesintiye uğramayan bir Genie sistemine sahibiz.

Ayrıca bir oyuncu isterse tek bilgisayardan ''LEGAL'' olacak şekilde iki karakter ile oyuna bağlanabilir. Bunu siz oyuncularımızın talepleri doğrultusunda aktif ettik.
Bunun yanı sıra oyun içerisinde ki daha üst seviye eşyalar (EXP,Hepa gibi) CZ slotlarından yapılan farm ile elde edilebilecek.


Oyuna 1 Lvl olarak sınıfınıza uygun olarak verilen başlangıç silahlarıyla başlıyorsunuz.
Ayrıca 1500 HP , 300 AC , Attack SC , Swift SC ve 500'er adet HP - MP Potion envanterinizde olacaktır.

Etkinlik takviminden ayrı olarak yönetim ekibinin duyurduğu 1v1,8v8 gibi turnuvalardır.
Oyuncularımızı exp kasma zevkinden mahrum bırakmadan aynı zamanda da slotlarda boğulmasına neden olmadan Kralko.com bütünüyle oyuncu odaklı light farm sistemi ile donatılmıştır.

Hızlı bir biçimde herkesin 80. seviyeye erişebileceği,80 den sonra ise oyuncularımızı bir miktar zorlayacak bir XP düzenlemesi ile birlikte oyuncular arasında çok fark oluşmasını engelleyecek bir drop sistemi ile sizlerin karşısındayız.

Piyasadaki en güvenli,stabil güvenlik sistemi olan kendi güvenlik sistemimiz KOGuard Acs. ile illegal faaliyetlerin hızla önüne geçilmekte ve diğer sunuculardan farklı bir güvenlik sistemine sahip olduğumuz için hemen hemen tüm sunucularda stabil olarak çalışan illegal programlar sunucumuzda çalışmamakta.

Sunucumuzda drop sistemini düzenlerken amacımız oyuncuların temel ihtiyacı olan ve bir karakteri belirli seviyeye ulaştıracak gereksinimleri çok zorlaştırmak istemedik.

Örneğin; BUS,High Class itemler (Raptor,Sheller vb.) skill açmak için gereken eşyalar gibi temel gereksinimlerde sizleri çok zorlamak istemedik.

Ekip olarak düşüncemiz bir oyuncu KRALKO Private sunucusunda oynarken önceden yaşadığı kötü tecrübeleri yaşamamaları, mutlu saatler geçirerek oyun oynamalarıdır.
DC Premium hediyesi olan altın kazma ve sundrieste satılan kazma ile EMC/LFC ve Moradon'da maden kazabileceksiniz.

OTO Madencilik PUS da satılır ve siz oyunu aktif bir şekilde oynarken deponuza maden üzerinden elde edilen eşyaları aktarır.


Madene giriş yapmadan kazanç elde edebilirsiniz.
Pazar kurmak KRALKO oyuncularının en çok zaman harcadığı aktivitelerden biri. Biz de bu aktivite için harcanan zamanı en aza indirmek için sizler oyunu kapatsanız bile aktif kalacak bir pazar sistemi geliştirdik.

Bu sayede oyunu oynarken eşyalarınızı satmaktan geri kalmayacaksınız.
Oyuna başlandığı andan itibaren herkeste aktif olan görevler silsilesidir.
Yapılan görevlere göre isminizin yanında tamamlamış olduğunuz görevin unvanı belirmekte ve bu unvanların kendilerine has özelliklerini elde edebileceksiniz. (Defans elde etmek vb.gibi)

Etkinlik takviminden ayrı olarak yönetim ekibinin duyurduğu 1v1,8v8 gibi turnuvalardır.
Chaotic Generator Oto Kirdirma
Moradon'da bulunan Chaotic Genarator ile Gem,Fragment,Kutu gibi eşyalarınızı otomatik kırdırma butonu ile hızlıca kırdırabilirsiniz.

Günümüz ekonomik sıkıntılarının bilincinde olarak her kesimin ulaşabileceği indirimli PUS paketlerimiz 7/24 aktif olacak.

Chaos haritasının tekdüzeliğini ortadan kaldırmak için hazırlamış olduğumuz bu etkinlik yine chaos gibi herkesin eşit olduğu ancak 4 jobun da aktif olarak oynanabildiği bir Pvp etkinliğidir. 1. 2. ve 3. olan oyunculara sırasıyla; 1000 , 700 , 300 Kc ödül verilmektedir.
Delos haritasında gerçekleşen etkinlikte her iki ırkında town bölgelerinde eşya satan NPC'ler bulunmaktadır.

Herkesin eşit eşyalarla mücadele ettiği bu etkinlikte amaç haritanın merkezinde ki kristali yok etmektir.

Etkinliği kazanan ekip YÜKSEK MİKTARDA KC ile ödüllendirilmektedir.
Ardream haritasında savaş anında aktif olan görevleri yerine getirerek eğlenebileceğiniz eşit bir PK modu.

Burada elde edilen görev ödülleri sol alt köşede bulunan Event Store isimli bölüme gelmektedir.

Her hafta tamı tamına 500TL değerinde KC ödüllü kale savaşı sizleri bekliyor.(25.000 KC)
İki ırkın Border Defence War bölgesine ışınlanmasının ardından üs bölgelerinden ayrılıp 8v8 şeklinde rekabet ettiği ve kristali ele geçirmeye çalıştığı etkinliktir.

Belirli sayıda oyuncunun girebildiği Forgotten Temple etkinliğinde iki ırk beraber mücadele etmek zorunda. Etrafınızı saran yaratıklara karşı bu mücadelede hayatta kalırsanız etkinlik sonunda güzel ödüller sizleri bekliyo.

Haftada 3 gün ve günde 2 kere gerçekleşecek olan Bifrost etkinliğinde iki ırk Bifrost haritasına ışınlanıp birbiriyle mücadele ederken nadir bulunan eşyaları elde etmeye çalışır.

Lunar bölgesinden katıldığınız bu savaşta Ardream haritasında savaşırken elde ettiğiniz NP Ronark Land bölgesine göre çok daha fazladır. Ayrıca BOWL bölgesinde Trina&Karividis ödüllerini kazanabileceğiniz Atross-Riote CR etkinliği yapılmaktadır.

İki ırkın beraber ışınlandığı ve aşamalı olarak canavarların bulunduğu odaları aştığı bir etkinlik. Tüm odaları tamamladıktan sonra oyuncular Deva Bird isimli boss ve karşı ırk ile mücadele etmek zorundadır. Deva Bird bossunu yok eden ekip çeşitli ödüller elde etmektedir.
Krallık sistemi Herhafta sağ Taraf Np sin en çok sahip olan 1 human 1 karus her cumartesi akşamı otomatik sağ np ler sıfırlanır ve yüksek NP ye sahip olan krallar seçilir sistem tarafından..

Çarkıfelek özeliği eklenmiştir bu sayede sanslı oyuncularımız deyişik hediyelere sahip olacaklardır.
Sikil Sıfırlama ücretsiz yaptık sikilerinizi sıfırlıyabilirsiniz ücretsi.

Hile Karşı Oto ban sistemi geliştirdik hile yapan kullanıcılar oto ban sistemi tarafından banlanır.
 
Üst